O Mlokovi

Mlok je zástupcem obojživelníků z čeledi mlokovití. Někteří mloci jsou slepí, protože žijí v jeskyních, kde nepotřebují oči. Jiní mloci ovšem přestali vidět v průběhu svého života. I tak se ale tito tvorové dokáží zdatně pohybovat po světě a na nastalou situaci se výborně adaptovali.

Je jasné, že když jakýkoliv živočich ztratí jeden smysl, další smysly se mu zbystří. Pravda ovšem není, že se mu zbystří všechny smysly stejně. Například některým slepým mlokům se zlepšil hmat, čich a chuť a naopak sluch byl prudce zanedbán.

Není proto divu, že takový mlok propadne dobrému jídlu, kde dobře uplatní své chuťové buňky; cestování, kde (především ve vzdálených zemích) využije svůj nadměrně vyvinutý čich a vaření, při kterém mu přijdou vhod jeho citlivé tlapky (pokud je tedy právě nestrčí do rozžhaveného oleje).

Už vám asi začíná být jasné, že mlok může být dost zvláštní tvor. Není proto divu, že zvláštní tvor se rozhodne psát zvláštní foodblog. Hlavní pozoruhodností takového mločího webu je, že postrádá podstatu všech foodblogů, kterou jsou fotky. Bystrému čtenáři už asi dochází, proč tomu tak je, ale přesto Mlok doporučuje přečíst si podrobnější pojednání o této zvláštnosti.

Druhou podivnou věcí je, že mloci občas neradi dodržují konvence a proto se Mlok píšící tento web rozhodl své články řadit do netradičních kategorií. Pokud proto hledáte rubriku věnovanou polévkám nebo dezertům, asi moc neuspějete.

Jak už bylo řečeno, náš Mlok rád cestuje a tak se rozhodl tvořit takový cestopis chutí světa. Zapomeňte na tradiční škatulky jídel a hledejte proto raději celé státy a jejich kuchyně!

A to je asi vše, co byste pro začátek měli vědět o tomto podivném tvorovi na jehož stránky jste právě dosurfovali.

Několik zásadních údajů o Mlokovi

Věk: 3 roky (pokud se jeden mločí rok počítá jako deset let lidských)

Bydliště: Mlok má rád své město, protože jeho jméno má stejný počet písmen  jako Mlok sám.

Vzdělání: Jednoho krásného dne se Mlok vloudil na obor, který byl stejně podivný jako Mlok sám a prudce se mu tam zalíbilo, což je důvod, proč tam Mlok vydržel déle než jeden mločí rok.

Oblíbené zvíře: Savec, který je mnohem větší, chlupatější a často i chytřejší než Mlok.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..